DŮM, KTERÝ ROSTE S VÁMI

Dům který roste s Vámi a dokáže se do budoucna přizpůsobit Vašim potřebám SIMMAL je revoluční systém montovaných mobilních domů s masivní ocelovou konstrukcí.

Celý koncept domů SIMMAL je navržen tak, aby jeho majitel bydlel v co nejkratší době od objednání a nebyl nijak omezen typem pozemku. 

Naše domy sestávají z jednotlivých modulů o zastavěné ploše 16m2 (4mx4m), které lze libovolně kombinovat do jakéhokoli tvaru. Následně je možné dům kdykoli  velmi rychlou a jednoduchou cestou rozšířit o další modul/moduly. V ocelové konstrukci jsou připraveny speciální spoje právě pro rozšiřování stávajícího domu. 

Pro naše domy není problém ani záplavové pásmo -dům stojí na betonových patkách, které je možné vyvýšit nad terén. Toto vyvýšení se následně jednoduchou cestou zakryje a nebo se využije jako úložný prostor.

Důraz je kladen na nadstandardní bydlení s použitím těch nejkvalitnějších materiálů tak, aby byl zaručen maximální komfort pro  majitele. Systém domů SIMMAL je cenově dostupný, efektivně a do detailu zpracovaný a především – rostoucí s potřebami svých majitelů. Jednotlivé moduly lze libovolně kombinovat, sestavovat a přidávat ze kterékoli strany. Jeden modul má 16m2. Na zakázku lze moduly upravit i do jiných rozměrů.

Samozřejmostí je připravenost k celoročnímu bydlení. Domy SIMMAL jsou připravené k bydlení již od dvou měsíců od objednání. Domy SIMMAL, díky své masivní ocelové konstrukci, dokonce nepotřebují být pevně spojené se zemí - u některých pozemků lze využít pouze Územní souhlas.

ga_skladba-podlahy-fermacell ga_skladba-steny-fermacell

SIMPLY REALITY
SIMPLY REALITY
Kodaňská 558/25
101 00
Praha