PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI

Spěcháte? Potřebujete rychle peníze? Stěhujete se? Vše vyřešíme 2x rychleji, protože pracujeme v týmu. Máme pro vás profesionální makléře, právníka, designéra, fotografa i finančního poradce. Na dnešním konkurenčním trhu se kvalitní příprava nemovitosti stala nezbytnou součástí úspěšného prodeje. Nemovitosti musí být náležitě odprezentovány. A to jak online, tak i tištěnou formou nebo při prohlídce. Jedině tak může být dosaženo co nejlepší ceny v co nejkratším čase.

Zdarma Vám nabízíme tyto služby:

Home staging
Vaši nemovitost uděláme atraktivnější. Pokud je potřeba, vymalujeme, přivezeme nábytek i vhodné doplňky. Zkušení designéři promění interiér tak, aby zaujal co nejvíc zájemců.

Profesionální fotografie a videoprohlídky

Při prodeji nemovitosti jsou kvalitní fotografie jeden z nejdůležitějších kroků. Je důležité zaujmout kupce na první dojem, protože pokud ho nemovitost neosloví, tak už se k ní nemusí vrátit a Vy tak přicházíte o potencionálního kupce. 

Propagace inzerátu
Vaši nemovitost budeme inzerovat na význačných realitních portálech a budeme ji pravidelně posouvat mezi aktuální inzeráty (tzv. topování máte u nás zdarma).

Asistence při předání
Zajistíme hladké předání nemovitosti. Připravíme všechny potřebné formuláře, předávací protokol a pomůžeme i s převodem energií na nové majitele. 

Kontaktní formulář

SIMPLY REALITY
SIMPLY REALITY
Kodaňská 558/25
101 00
Praha