SLUŽBY

PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ
PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

V oblasti pronájmu nemovitostí máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme komplexní služby majitelům nemovitostí i zájemcům o pronájem. Zajistíme pro Vás celý proces od přípravy domu či bytu, přes propagaci, prohlídky zájemců, až po vyřízení veškeré administrativy.

Číst více
PRODEJ NEMOVITOSTÍ
PRODEJ NEMOVITOSTÍ

Svěřit nám prodej Vaší nemovitosti můžete s plnou důvěrou, vše za Vás dořešíme do zdárného konce. Dlouhodobě spolupracujeme se špičkovou advokátní kanceláří zaměřenou na reality, která už vyřešila mnoho komplikovaných prodejů. Nabízíme širokou škálu služeb, které Vám usnadní prodej Vaší nemovitosti. Díky odborným znalostem našich makléřů, jedinečné databázi kontaktů a bohaté praxi Vás spolehlivě provedeme všemi fázemi transakce.

Číst více
TRŽNÍ OCENĚNÍ NEMOVITOSTI
TRŽNÍ OCENĚNÍ NEMOVITOSTI

Zajímá Vás, za kolik by se Vaše nemovitost při aktuální situaci na trhu prodala nebo zvažujete prodej? ZDARMA vypracujeme tržní ocenění Vaší nemovitosti.

Číst více
PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI
PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI

Spěcháte? Potřebujete rychle peníze? Stěhujete se? Vše vyřešíme 2x rychleji, protože pracujeme v týmu. Máme pro vás profesionální makléře, právníka, designéra, fotografa i finančního poradce. Na dnešním konkurenčním trhu se kvalitní příprava nemovitosti stala nezbytnou součástí úspěšného prodeje. Nemovitosti musí být náležitě odprezentovány. A to jak online, tak i tištěnou formou nebo při prohlídce. Jedině tak může být dosaženo co nejlepší ceny v co nejkratším čase.

Číst více
PRÁVNÍ SERVIS
PRÁVNÍ SERVIS

Dlouhodobě spolupracujeme s Advokátní kanceláří Kejvalová a Rajchlová, s.r.o., která se snaží o individuální přístup ke každému klientovi s maximálním důrazem na kvalitu odvedené právní služby. Poskytují komplexní právní služby v širokém spektru právních oborů a to jak obchodním společnostem, družstvům, tak i jednotlivcům. Snažíme se vždy o praktické řešení Vašich problémů. Za účelem dosažení co nejvyšší kvality poskytovaných právních služeb spolupracují s mnoha externími specialisty, zejména se soudními znalci, daňovými poradci, překladateli, notáři, soudními exekutory a jinými.

Číst více
FINANCOVÁNÍ
FINANCOVÁNÍ

Koupě i prodej nemovitostí vyžaduje správně a účelně nastavené financování. Naše realitní kancelář spolupracuje s týmem prověřených a úspěšných finančních poradců, kteří dokáží zajistit financování na míru pro všechny naše klienty.

Číst více
POJIŠTĚNÍ
POJIŠTĚNÍ

Dlouhodobě spolupracujeme se společností INSIA, která poskytuje kvalitní servis našim klientům a zajišťují velmi širokou a komplexní nabídku pojištění (např. životního pojištění, autopojištění, pojištění majetku atd.). Díky zkušenostem a odbornosti jsou schopni najít vždy to správné řešení pro každého klienta. Aktivně spolupracujÍ s Asociací českých pojišťovacích makléřů a jsou již členem.

Číst více
STAVEBNÍ ČINNOST
STAVEBNÍ ČINNOST

Zajistíme Vám nejen rekonstrukce bytů a domů, ale díky úzké spolupráci s geodety zajistíme také zaměření i rozdělení pozemků včetně veškeré dokumentace a jednání s úřady (na klíč). Vypracujeme cenovou nabídku realizace vodovodních a kanalizačních přípojek včetně prodloužení řadů pro potencionálního kupujícího. Dále zajistíme veškeré elektropráce včetně revizí i na měřených částech (PRE a EON).

Číst více
SIMPLY REALITY
SIMPLY REALITY
Kodaňská 558/25
101 00
Praha