SIMMAL - Dům, který roste s Vámi

Praha - Písnice | 16 m²

ID 00126
Kontakt
info v RK

SIMMAL je revoluční systém montovaných mobilních domů s masivní ocelovou konstrukcí. Celý koncept domů SIMMAL je navržen tak, aby jeho majitel bydlel v co nejkratší době od objednání a nebyl nijak omezen typem pozemku. Naše domy sestávají z jednotlivých modulů o zastavěné ploše 16m2 (4mx4m), které lze libovolně kombinovat do jakéhokoli tvaru. Následně je možné dům kdykoli velmi rychlou a jednoduchou cestou rozšířit o další modul/moduly. V ocelové konstrukci jsou připraveny speciální spoje právě pro rozšiřování stávajícího domu.
Pro naše domy není problém ani záplavové pásmo -dům stojí na betonových patkách, které je možné vyvýšit nad terén. Toto vyvýšení se následně jednoduchou cestou zakryje a nebo se využije jako úložný prostor.
Důraz je kladen na nadstandardní bydlení s použitím těch nejkvalitnějších materiálů tak, aby byl zaručen maximální komfort pro majitele. Systém domů SIMMAL je cenově dostupný, efektivně a do detailu zpracovaný a především – rostoucí s potřebami svých majitelů. Jednotlivé moduly lze libovolně kombinovat, sestavovat a přidávat ze kterékoli strany. Jeden modul má 16m2. Na zakázku lze moduly upravit i do jiných rozměrů.
Samozřejmostí je připravenost k celoročnímu bydlení. Domy jsou připravené k bydlení již od dvou měsíců od objednání. Domy SIMMAL, díky své masivní ocelové konstrukci, dokonce nepotřebují být pevně spojené se zemí - u některých pozemků lze využít pouze na ohlášení na stavebním úřadě. S výstavbou i dovozem jakéhokoliv Vámi vybraného domu Vám samozřejmě rádi pomůžeme, a dům postavíme přesně podle Vašich požadavků.

KategorieDomy na klíč
LokalitaPraha - Písnice
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VelikostAtypický
Plocha užitná16 m²
Plocha pozemku16 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaMontovaná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Praha - Písnice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře