Prodej rodinného domu Theona 64 m2

Praha - Vršovice | 64 m²

ID 00134
Kontakt
3 000 000 Kč
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme montovaný dům Theona o velikosti 64m2, v provedení fasády s částečným cihličkovým obložením. Theona nabízí velkorysý prostor obývacího pokoje s kuchyňským koutem s přímým vstupem na terasu, dvě ložnice a dostatek úložných prostor, je možné ho uspořádat do tvaru L nebo do tvaru T z jednotlivých modulů o zastavěné ploše 16m2 (4mx4m). Následně je možné dům kdykoli velmi rychlou a jednoduchou cestou rozšířit o další modul/moduly. V masivní ocelové konstrukci jsou připraveny speciální spoje právě pro rozšiřování stávajícího domu. Na zakázku lze moduly upravit i do jiných rozměrů.
Důraz je kladen na nadstandardní bydlení s použitím těch nejkvalitnějších materiálů tak, aby byl zaručen maximální komfort pro majitele. Systém domů je cenově dostupný, efektivně a do detailu zpracovaný a především – rostoucí s potřebami svých majitelů.

Samozřejmostí je připravenost k celoročnímu bydlení. Dům je připravený k bydlení již od dvou měsíců od objednání a nepotřebuje být pevně spojený se zemí - u některých pozemků lze využít pouze Územní souhlas.
Prioritou je především rychlé dodání, certifikované materiály, nejsou nutné zásadní zemní práce, až o 1/3 levnější produkt nežli zděný dům. Pultová střecha s úložnou půdičkou – střešní krytina plech s imitací tašek. Okna plastová s izolačními trojskly. Moderní elektrické přímotopy/nebo příprava pro kotel/tepelné čerpadlo. Bezpečnostní vchodové dveře v barvě oken. Nadstandardní izolace ve stěnách 185mm, ve střeše a v podlaze 240mm.

Příplatkové vybavení/služby
- Terasa 16-32m2
- Valbový tvar střechy
- Tvar domu „T“
- Dodání a montáž tepleného čerpadla Regulus
- Dodání a montáž fotovoltaických panelů
- Dodání a montáž podlahového vytápění
- Střešní krytina tašky
- Dekorativní stěrky na stěnách
- Dřevěná nebo hliníková okna
- Kuchyňská linka
- Zemní práce na pozemku

S financováním tohoto domu Vám rádi pomůžeme. Stačí najít vhodný pozemek...Doporučuji osobní prohlídku vzorového domu.

KategorieDomy na klíč
LokalitaPraha - Vršovice
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Velikost3 pokoje
Plocha užitná64 m²
Plocha pozemku64 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaMontovaná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Praha - Vršovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře