Prodej montovaného rodinného domu 3+kk/116 m2

Kodaňská, Praha | 116 m²

ID 00145
Kontakt
7 100 000 Kč
cena je za dům bez pozemku, včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme montovaný dům ve tvaru "U" 3+kk o velikosti 116m2, v provedení fasády s částečným cihličkovým obložením. Dům nabízí velkorysý prostor obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvě ložnice a dostatek úložných prostor, dvě koupelny, dvě šatny, dvě terasy, je možné ho uspořádat do jiných tvarů z jednotlivých modulů o zastavěné ploše 16m2 (4mx4m). Koupelny jsou vybavené sprchovým boxem nebo keramickou vaničkou se zástěnou, umyvadlem a toaletou. Následně je možné dům kdykoli velmi rychlou a jednoduchou cestou rozšířit o další modul/moduly. V masivní ocelové konstrukci jsou připraveny speciální spoje právě pro rozšiřování stávajícího domu. Na zakázku lze moduly upravit i do jiných rozměrů.
Důraz je kladen na nadstandardní bydlení s použitím těch nejkvalitnějších materiálů tak, aby byl zaručen maximální komfort pro majitele. Systém domů je cenově dostupný, efektivně a do detailu zpracovaný a především – rostoucí s potřebami svých majitelů.

Samozřejmostí je připravenost k celoročnímu bydlení. Dům je připravený k bydlení již od dvou měsíců od objednání a nepotřebuje být pevně spojený se zemí - u některých pozemků lze využít pouze Územní souhlas.
Prioritou je především rychlé dodání, certifikované materiály, nejsou nutné zásadní zemní práce, až o 1/3 levnější produkt nežli zděný dům. Valbová střecha s úložnou půdičkou - střešní krytina plech s imitací tašek. Okna plastová s izolačními trojskly. Moderní elektrické přímotopy/nebo příprava pro kotel/tepelné čerpadlo. Bezpečnostní vchodové dveře v barvě oken. Nadstandardní izolace ve stěnách 185mm, ve střeše a v podlaze 240mm.

Příplatkové vybavení/služby
- Dodání a montáž tepleného čerpadla Regulus
- Dodání a montáž fotovoltaických panelů
- Dodání a montáž podlahového vytápění
- Střešní krytina tašky
- Dekorativní stěrky na stěnách
- Dřevěná nebo hliníková okna
- Kuchyňská linka
- Zemní práce na pozemku

S financováním tohoto domu Vám rádi pomůžeme. Stačí najít vhodný pozemek...Doporučuji osobní prohlídku vzorového domu.

KategorieRodinné domy
LokalitaKodaňská, Praha
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Velikost3 pokoje
Plocha užitná116 m²
Plocha pozemku1 m²
Stav objektuVe výstavbě
BudovaMontovaná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Kodaňská
Praha
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře