STAVEBNÍ ČINNOST

Zajistíme Vám nejen rekonstrukce bytů a domů, ale díky úzké spolupráci s geodety zajistíme také zaměření i rozdělení pozemků včetně veškeré dokumentace a jednání s úřady (na klíč). Vypracujeme cenovou nabídku realizace vodovodních a kanalizačních přípojek včetně prodloužení řadů pro potencionálního kupujícího. Dále zajistíme veškeré elektropráce včetně revizí i na měřených částech (PRE a EON).

 

Rekonstrukce bytů
Realizace začíná konzultací s vámi s ohledem na vaše  představy a materiály které by jste rádi použili. Po naplánování zajistíme rekonstrukci na klíč i s vybavením bytu pokud si to klient bude přát.

Zateplování fasád
Umíme zvolit nevhodnější materiál pro zateplení vašeho domu. Ať už jsou to extrudované polystyreny nebo minerální vata. 

Opravy a nátěry střech
Opravíme i zhotovíme střechy na klíč včetně krovů a všech dalších komponentů. Dále provádíme nátěry veškerých střech a plechových prvků.

Výstavba  nových domů
Dokážeme Vám sehnat pozemek k realizaci vašeho stavebního záměru. Poté domluvíme schůzku s architektem který nám dodá potřebné dokumenty pro výstavbu, a pro úřad který dodá stavební povolení. Stavba je kompletně na klíč. Zařídíme i pozdější kolaudaci.

Projektová dokumentace a stavební  povolení
Je možné se sejít s naším projektantem a objednat si u něj projekt spolu s vyřízením stavebního povolení.

Rekonstrukce fasád 
Dokážeme opravit a zrekonstruovat staré zdobené fasády na činžovních domech.

Rekonstrukce a přestavba stávajících domů
Rekonstrukce a přestavba domů je podobná jako rekonstrukce bytu. ale lze lépe měnit dispozici a praktičnost celé stavby. To vše za pomoci našeho architekta.

Úprava terénu
Úprava terénu i zahrady okolo vašeho domu. Stavba nových plotů a zdí.

Výškové práce a nátěry fasád z lana
Veškeré výškové práce na místech kde se nedá postavit  lešení, a na dalších těžko přístupných místech za pomoci horolezecké techniky.

Kácení stromů a úprava zeleně
Rizikové kácení stromů a úprava zeleně.

Kontaktní formulář

SIMPLY REALITY
SIMPLY REALITY
Kodaňská 558/25
101 00
Praha