Prodej samoobslužné myčky - Kladno - Kročehlavy

Kladno - Kročehlavy | 700 m²

ID 00223
Kontakt
rezervováno
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej samoobslužné myčky na frekventovaném místě v Kladně, přímo na parkovišti u obchodního domu Oáza. Jedná se o prodej společnosti provozující mycí centrum. Myčka je v provozu od 12/2017, a nyní v roce 2024 se rekonstruovaly dva totemy - přidávala se funkce aktivní pěny. Myčka má celkem 4 bezkontaktní samoobslužné boxy (jeden box je nekrytý), dále je součástí i dvojitý vysavač, dvojitý airfresh, pračka koberečků a samoobslužný kávovar i s bytelným dřevěným posezením.
V mycích boxech je program na odstranění hmyzu, mytí šampónem i aktivní pěnou, oplach, horký vosk a finální zářivý oplach. Na všech již uvedených přístrojích je možné platit hotově i kartou, měnička + platební terminály jsou již zabudované. Je zde možnost i zřízení věrnostních karet pro zákazníky.
Celý areál je zabezpečený novým kamerovým systémem s šesti kamerami s nahráváním na harddisk se vzdáleným přístupem. Myčka MyWash stojí na strategickém, celý den frekventovaném místě v těsné blízkosti obchodů a autosalónů. Nyní je zde i nová výstavba bytových domů.
Myčka stojí na dlouhodobě pronajatém pozemku od OC Oáza, nájemní smlouva samozřejmě přechází na nového majitele. Zajímavá investiční příležitost s rychlou návratností. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

KategorieOstatní komerční nemovitosti
LokalitaKladno - Kročehlavy
OkresKladno
Plocha užitná700 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaMontovaná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuRušná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
Rok kolaudace2017
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Kladno - Kročehlavy
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře